Grupy Rozwojowe
Dla Kobiet
Zajeżdżających się

Potrzebujesz mieć wpływ na to,
co i jak się dzieje u Ciebie w życiu?

Potrzebujesz zatrzymania, PAUZY?

Ale póki co czujesz, że się zajeżdżasz i zamiast odpuszczać,
tylko się napinasz ?

Doświadcz zatrzymania z Grupami Rozwojowymi dla Kobiet Zajeżdżających się i poczuj ULGĘ!

CO PROPONUJĘ:

KIEDY SIĘ BĘDZIEMY SPOTYKAĆ:

czerwiec

Grupa przedpołudniowa: 

WTORKI  10:00 – 12:00

 

Grupa wieczorna: 

CZWARTKI 19:00 – 21:00

Co mówią kobiety, które uczestniczyły
w grupach rozwojowych:

„Zmiana jest duża. Przede wszystkim zaczęłam mówić co chce a czego nie. I to tak po prostu. Nie zawsze działa na moją rodzinę ale ja mam poczucie kontroli nad swoim życiem, jestem w końcu kobietą (nie tylko mamą). Doceniam siebie i to co robię, umiem już przyjąć komplement 🙂 W ciągu dnia szukam  tego co lubię, czasu na to. I wydaje mi się że jestem ogólnie spokojniejsza.”

Agnieszka

„Do grupy rozwojowej Hani Wierchoły zapisałam się z myślą, że to jest dla mnie już ostatnia deska ratunku. Nie chciałam tak żyć. Liczyłam, że uczestnictwo w grupie mi pomoże przynajmniej zacząć zmiany, które spowodują że odzyskam część czasu dla siebie, trochę radości i że po prostu spotkam się sama z sobą. Liczyłam na to, ale też bałam się, że znowu się nie uda, bo przecież wiele razy już próbowałam różnych rzeczy, które ostatecznie mi nie pomagały.
Moim wielkim zaskoczeniem, ale i ogromną radością było odkrycie, że te cztery spotkania i to, co każda z nas, uczestniczek robiła pomiędzy nimi, naprawdę podziałały. Zmiany są wprost niewiarygodne. Ale i sam proces był dla mnie pięknym i bogatym przeżyciem. Na pewno jest bezpiecznie, komfortowo, dbamy o siebie. Reszta pozostaje do odkrycia.
Dlatego gorąco zachęcam inne kobiety do tego, żeby dać sobie ten czas i zadbać o siebie poprzez uczestnictwo w takiej grupie. Każda z nas zasługuje na to, by czuć się dobrze, a tutaj właśnie tego szukamy, tego się uczymy.”

Elżbieta

„Grupa daje mi dużo więcej niż się spodziewałam! Więcej Spokoju i luzu w codziennym pędzącym życiu z dziećmi. Samoświadomość, która pozwala wybierać to, co dla mnie jest dobre. A ten dobrostan, cudownie rozlewa się na wszystko inne. Sprawczość czyli to, że rzeczy, które długo czekały w kolejce dzieją się. A małe przyjemności, które wprowadzam dają duuuużo energii! Zmienia moje myślenie i działanie!”

Paula

CO TU ZROBISZ
Jak pracujemy:

Poszukasz swojej PIERWSZEJ POTRZEBY na teraz w trakcie procesu będziesz ją eksplorować i aktualizować.

Zaplanujesz i postawisz PIERWSZY KROK w kierunku zaspokojenia tej potrzeby.

Po tym, jak zaplanujesz kolejne kroki, poszukasz Twoich działających strategii na ich realizację. W zgodzie z tym, kim TY jesteś.

Będziesz poznawać techniki zatrzymania, PAUZY, uważności i praktykować je w twojej codzienności – pomiędzy naszymi spotkaniami.

Możliwe, że rozpoznasz swoje blokady, które hamowały cię do tej pory.

Doświadczysz siebie w relacji grupowej z innymi kobietami, dzieląc się na bieżąco przebiegiem procesu na grupowej konwersacji

Zdobędziesz cenny zasób:
doświadczenie zatrzymania i tego, co pojawia się razem z nim.

Zyskasz:

1

Więcej spokoju na co dzień

2

Dostęp do własnej sprawczości

3

Lepszą znajomość siebie

4

Umiejętność działania tak, żeby się lepiej poczuć

5

Złapiesz bliższy kontakt ze swoimi potrzebami i strategiami, które u ciebie działają

Zawsze już będziesz mogła sama wracać do tych praktyk i działań
– to zostanie z Tobą jako twój ZASÓB!

Czego tu nie będzie:

To grupa rozwojowa, a nie terapeutyczna.
Tutaj po prostu wspólnie doświadczamy i uczymy się czegoś.
Indywidualne głębsze tematy zostawiamy na indywidualną pracę terapeutyczną.

Opinie, rekomendacje

„Grupa rozwojowa Hani jest jak udział w programie „łabędziem być” tylko że pięknieje Twoje wnętrze, czujesz się 5 kilo lżejsza tylko te „kilogramy” to Twój ciężar życia codziennego. Polecam każdej kobiecie i to nie jest żadna dieta cud, te cuda zostają z Tobą na długo. Poczujesz się otulona kobiecym wsparciem.”

Patrycja

„Ta grupa to najlepsze, co mnie ostatnio spotkało. Nie sądziłam, że aż tak będę się rozwijać będąc w domu z dzieckiem. Realnie zmieniam jakość swojego życia! Bardzo polecam!”

Paula

„W trakcie naszych spotkań wydawało mi się że nie umiałam do siebie dotrzeć, chciałam bardziej. Teraz już po, naprawdę ze sobą gadam. Aż się wzruszyłam jak to pisze teraz ale udało mi się. Mam 38 lat i zaczynam się poznawać na nowo. Z czułością i akceptacją. To jest dla mnie największa korzyścią.”

Agnieszka

CENA

620 zł

 580 zł

Niższa cena do 20 maja

O MNIE

Wspieram kobiety w odzyskaniu mocy, by mogły budować życie po swojemu

Kim jestem i dlaczego możesz mi zaufać?

Jestem Hania Wierchoła – pedagożka i trenerka rozwojowa. W mojej pracy używam podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach TSR – jest to nurt psychoterapeutyczny bazujący na zasobach klienta.

Jestem absolwentką II stopnia TSR poziom zaawansowany w CTSR – ośrodku akredytowanym przez Polskie Stowarzyszenie Terapeutów TSR.

Prowadzę warsztaty, szkolenia, procesy rozwojowe oraz on-line i stacjonarnie w Lublinie spotkania 1:1 z kobietami które potrzebują odzyskać swoją moc i sprawczość, by budować życie po swojemu.

Towarzyszę: słucham, pytam, odzwierciedlam, wychwytuję to, co ważne i pomagam spojrzeć z boku. Wspieram w procesie dochodzenia do twoich własnych rozwiązań, które u Ciebie działają.
Wierzę w sprawczość i transformacyjną moc kobiet oraz w to, że rozwiązania są w każdej z nas!
Jestem kobietą integrująca i kochającą wszystkie aspekty życia. Wierzę w Wolność, Autonomię, Swobodę i Lekkość w życiu.

Do zobaczenia! Hania Wierchoła